Jmenuji se Michael Sušický a již od 8. třídy na základní škole jsem měl přání stát se barmanem. Rozhodl jsem se tedy pro studium střední hotelové školy SOŠ Fortika, kde jsem se začal barmanskému řemeslu naplno věnovat. V tomto období ještě nic jako ShushaBar neexistovalo – prozatím…
Ve svém volném čase jsem si občas hodil se skleněnou lahví za zády a pokoušel se plivat oheň. Vždy mě velmi fascinovalo, jak dokáží někteří šikovní barmani vytvořit chuťově vyvážené drinky, které zároveň vzhledově připomínají umělecké dílo.

Po absolvování několika barmanských kurzů jsem zjistil, že barmanství je přesně to, co by mě v životě opravdu naplňovalo.
Po více než 2 letech práce jako barman v několika českých i zahraničních barech  se mi zrodil v hlavě sen:
Zařídit si svůj mobilní bar – ShushaBar – a jezdil míchat koktejly všude tam, kde si mě jen zavolají.

Již takřka 10 let je můj sen skutečností, jsem tady pro každého, kdo plánuje jakoukoliv akci a chtěl by ji zpestřit mobilním koktejlovým barem s těmi nejlepšími koktejly a skvělou ohnivou barmanskou show. 

Jestli budete mít zájem o mé barové služby, můžete v sekci CENÍK vyplnit nezávazný poptávkový formulář, na který dostanete do 48 hodin odpověď s hotovenou nabídkou.

Máte nějakou otázku a chcete dostat rychlou odpověď? 
Podívejte se na často kladené otázky.
Jestli jste nenašli odpověď na vaší otázku, nebojte se mi napsat na Instagram, popřípadě mi zavolat na +420 775 334 072 


Ceník
Zavřít