Věříme, že v tomto článku najdete odpověi na Vaší otázky. A když ne, nebojte se mě zeptat – kontaktujte mě a rád Vám zodpovím vše co máte na srdci.

Připravujete na baru pouze koktejly?

Jsme schopni připravovat i všechny typy káv, čepovat pivo na našem výčepním zařízení, rozlévat víno a připravovat vodní dýmky. Vše záleží na domluvě.

.

Jezdíte pouze po svém okolí, nebo dojedete po Česku kamkoliv?

S naším mobilním koktejlovým barem za vámi můžeme dojet úplně kamkoliv, po České i Slovenské republice. Sídlíme v Brně, ale velmi často jezdíme k městům, jako jsou Ostrava, Hradec Králové, Havlíčkův Brod nebo do Českých Budějovic. Zkrátka, dojedeme za vámi kamkoliv, kde nás bude potřeba.

.

Chtěli bychom udělat pouze barmanskou show bez přípravy velkého množství koktejlů, je to možné?

Samozřejmě že ano. Mít náš koktejlový bar na svatbu, oslavu narozenin, teambuildingu nebo jiné akci nemusí hned znamenat platit za stovky koktejlů, určitě není problém si objednat čistě barmanskou show, popřípadě pouze malé množství koktejlů. Barmanskou show nabízíme již od 4 777,-
Neváhejte nás tedy kontaktovat prostřednictvím formuláře, který najdete
ZDE.

.

.

Na naší akci bude opravdu hodně lidí, jste schopni zajistit i přípravu 400 koktejlů za večer?

Žádný počet koktejlů pro nás není problém, navíc čím více koktejlů se objedná, tím je levnější cena za samotný koktejl a můžete se tak dostat na cenu od 79,- Kč za koktejl.

.

.

Máme menší rozpočet na naší akci, nestojí Vaše služby desetitisíce?

Máme pochopení, když je omezený rozpočet a poroto si naši barmanskou show na Shusha baru můžete objednat již od 4 777,- Kč.
Kontaktujte nás přes formulář který najdete ZDE a my vám uděláme kalkulaci 3 balíčků od nejlevnějšího po nejdražší, sami si potom můžete vybrat jaký balíček by jste chtěli a pokud si žádný nevyberete tak se nic neděje, vyplnění objednávkového formuláře je nezávazný.

.

Pokud si Vás objednám, budu se muset o něco starat?

V žádném případě, o vše se postaráme my a vy se můžete soustředit na jiné důležité věci ohledně přípravy Vaší akce. My si vše zařídíme, ať už jde o samotný mobilní koktejlový bar, barové vybavení, veškerý alkoholické a nealkoholické nápoje, led, veškeré suroviny, brčka, skleničky až po naše výčepní zařízení, kávovar nebo vodní dýmky.

.

Jak Vás můžu kontaktovat?

Nejlepší by bylo nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře který najdete ZDE, ihned po odeslání formuláře, který máte vyplněný během jedné minutky vám do 48 hodin pošleme cenové balíčky přichystané přímo na Vaší akci.
Popřípadě mě můžete kontaktovat prostřednictvím emailu: michael.susicky@gmail.com nebo na telefonním čísle: +420 775 334 072

Můžete mě kontaktovat i na Instagramu


Ceník
Zavřít